Back to Top

Zoeken
Naam E-mailadres Telefoon Koor MA DI WO DO VR  
Renate Rothbauer renate.rothbauer@home.nl 06 - 31 94 67 56 MKR St. Caecilia Gulpen B E B Bekijk #112 Download #112 in PDF formaat
Poul van Rooij poulvanrooij@home.nl 06 - 13 23 50 23 Blericks Mannenkoor B Bekijk #111 Download #111 in PDF formaat
Pieter Bongaarts pieterbongaarts@xs4all.nl 06 - 53 27 97 45 A Cappella Swalmen? B B Bekijk #110 Download #110 in PDF formaat
Paul Mestrom paulmestrom@gmail.com 06 - 53 96 92 16 G??ls Mannenkoor B B Bekijk #109 Download #109 in PDF formaat
Paul Koolen paul.koolen@ziggo.nl (495) 55 19 74 Eendracht Weert B B B Bekijk #108 Download #108 in PDF formaat
Paul Jansen pfcmjansen@me.com 06 - 10 51 70 83 Swalmens Liedertafel B B B B Bekijk #107 Download #107 in PDF formaat
Math Dirks mathdirks@gmail.com 06 - 14 79 53 77 Sittards Mannenkoor Si-Tard B Bekijk #106 Download #106 in PDF formaat
Jules Luesink obakom@home.nl 06 - 55 79 04 43 Landgraafs Mannenkoor B B B Bekijk #105 Download #105 in PDF formaat
John Gerits john.gerits@gmail.com 06 - 41 11 27 90 Kon. Heerlens Mkr St. Pancratius B Bekijk #104 Download #104 in PDF formaat
Jo Käfer maritakafer@hotmail.com 046 451 1148 De Baanzenger Heerlen B B B B Bekijk #103 Download #103 in PDF formaat
Hennie Ramaekers fermpro@ziggo.nl 06 - 51 50 60 67 Reuvers Mannenkoor B B Bekijk #102 Download #102 in PDF formaat
Hans Luesink hluesink@hotmail.com 06 - 46 18 46 62 Mk Caecilia Sweikhuizen B B Bekijk #101 Download #101 in PDF formaat
Ger Franken franken@ziggo.n 06 - 28 13 61 15 Meerssens Mannenkoor B B Bekijk #100 Download #100 in PDF formaat
Frederik Verhooghe frederikverhooghe@hotmail.be 0032 - 497 08 35 03 KZV Mastreechter Staar B B Bekijk #99 Download #99 in PDF formaat
Ernst Lamers lamers.vanriet@home.nl (0485) 51 43 42 Genneps Vocaal Ensemble E B Bekijk #98 Download #98 in PDF formaat
Emmanuël Pleijers dirigent@emmanuelpleijers.com 06 - 52 54 58 81 Kon Mk Cecilia Vaals B Bekijk #97 Download #97 in PDF formaat
Dion Ritten d.ritten@hccnet.nl 06 - 33 10 50 78 Beeker Liedertafel B B B Bekijk #96 Download #96 in PDF formaat
Axel Jansen jansteeg@skynet.be 0032 42 86 45 80 Sint Pieter op de Berg B E Bekijk #95 Download #95 in PDF formaat